Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9591
Stary 09.06.2015, 17:04
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
I zamiast zbudować dobrą drużynę która będzie walczyła o podium, to wtedy byli by kibice i pieniądze z biletów na te pensje i był by sponsor. I szło by to do przodu.
(...)
A tak to miała by 10 pkt więcej i byłą by na podium (może i coś więcej) ale nie bo Cupiał się boi
Jak się boi to niech sprzeda drużynę i będzie po problemie.
Jakie to wszystko proste! Że też nikt na to nie wpadł.
Odpowiedz cytując