Patrvk napisał(a):

I zamiast zbudować dobrą drużynę która będzie walczyła o podium, to wtedy byli by kibice i pieniądze z biletów na te pensje i był by sponsor. I szło by to do przodu.
(...)
A tak to miała by 10 pkt więcej i byłą by na podium (może i coś więcej) ale nie bo Cupiał się boi
Jak się boi to niech sprzeda drużynę i będzie po problemie.
|
Jakie to wszystko proste! Że też nikt na to nie wpadł.