|
Moim zdaniem Wisła poleci teraz na dno (niestety) bo nie ma Dudki (bo nie chciało im się dać tyle samo pieniędzy za pensje) Stilica (bo szkoda im kasy na dobrego zawodnika) i dobrego napastnika (nie oszukujmy się ale Brożek powinien szczelić dwa razy więcej bramek) i Głowackiego (no ale on sam odszedł)
I zamiast zbudować dobrą drużynę która będzie walczyła o podium, to wtedy byli by kibice i pieniądze z biletów na te pensje i był by sponsor. I szło by to do przodu. A nie tak jak teraz że buduje drużynę by się utrzymać w lidze i jakoś to będzie, ale może też być tak że skończą w 2 lidze.
I mi osobiście się wydaje że Wisła specjalnie remisowała bo bało się LE, bała się że trafi na kogoś z np.Kazachstanu i będą musieli dużo płacić za podróż.
A tak to miała by 10 pkt więcej i byłą by na podium (może i coś więcej) ale nie bo Cupiał się boi
Jak się boi to niech sprzeda drużynę i będzie po problemie.
|