gaudi10 napisał(a):

I o Sekulskim i o Pietluchu pisałem parę tygodni temu ale ktoś stwierdził że to nie ta liga czy coś w tym stylu.
Dokładnie 25.05 nr.postu17359
Ktoś napisał " kto to jest Sekulski ' i jeszcze" na Wisłę za słaby "
Teraz czytam że kwota transferu to 30 tys zł. Co na to nas też nie stać ? Najwyżej by rezerwy wzmocnił jak nie załapał by się do 1 drużyny.
|
Czy to nie jest wspaniała metoda na zrobienie sobie druzyny?
Pościągać najlepszych. wyróżniających się piłkarzy z 2 i 3 ligi a jak sie nie sprawdzą to do rezerw ich.
Powiedzcie mili forumowicze, czyż nie jest to wspaniały pomysł?
Skoro wiemy jaki super to pomysł, to teraz każdy puknie się w głowę i zastanowi dlaczego ...każda druzyna z ekstraklasy tak nie robi? Takie proste rozwiazanie - dlaczego nikt go nie stosuje?
Dla Legii 30 tys złotych dzisiaj to jest wydatek jak na pampersy. Dla Lechii to wydatek porównywalny do wydatku na wodę dla drużyny...
Dlazcego w waszych postach, propozycjach nigdy nie ma uzasadnienia? Nigdy nie ma sensu jakiegos, powiązania etc jest tylko wynik - BIERZMY GO tudzież ZA SŁABY
