Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70258
Stary 09.06.2015, 16:23
Jeszcze pozbyc sie
Sarkiego , Barrientosa, i Guerriera , i postawic na mlodzież i co bedzie , mysle ze gozej byc nie moze , a przynajmniej wiadomo ze beda grali Ci co kochaja ten klub ,
Odpowiedz cytując