63.5 Kg napisał(a):

|
A i tak chciałem napomknąć ze ten slaby i całkowicie niepotrzebny Dudka pojdzie do druzyny mistrza Polski...
|
Ile dobrych meczy zagrał u nas Dudka? Ile zawalił? Ile ma lat?
To są pytania na które musisz sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz kpić z decyzji klubu.
A na koniec pytanie najważniejsze:
czy potrzebny nam zawodnik, który będzie robił burdel w szatni i wokół klubu jak nie dostanie pieniędzy na czas? Bo nie łudziłbym się, że w najbliższym czasie zaczniemy regularnie płacić.
Babba napisał(a):

|
Stępińskiego zostawiłbym i dawał mu więcej czasu na boisku.
|
Wszystko zależy od niego i Norymbergi. My możemy go co najwyżej wypożyczyć.