Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70257
Stary 09.06.2015, 16:07
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A i tak chciałem napomknąć ze ten slaby i całkowicie niepotrzebny Dudka pojdzie do druzyny mistrza Polski...
Ile dobrych meczy zagrał u nas Dudka? Ile zawalił? Ile ma lat?
To są pytania na które musisz sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz kpić z decyzji klubu.

A na koniec pytanie najważniejsze: czy potrzebny nam zawodnik, który będzie robił burdel w szatni i wokół klubu jak nie dostanie pieniędzy na czas? Bo nie łudziłbym się, że w najbliższym czasie zaczniemy regularnie płacić.

Babba napisał(a):Wyświetl post
Stępińskiego zostawiłbym i dawał mu więcej czasu na boisku.
Wszystko zależy od niego i Norymbergi. My możemy go co najwyżej wypożyczyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując