|
Stępińskiego zostawiłbym i dawał mu więcej czasu na boisku. Mało grał,a miał fajne momenty w tym sezonie(mp. w Bydgoszczy czy ze Śląskiem na jesieni). Dudka niech idzie wpizzdu. Mierny. Łukasz powinien zostać. Póki nie przyszedł Semir i zajął jego pozycję to bardzo fajnie grał.
|