Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70256
Stary 09.06.2015, 14:46
Stępińskiego zostawiłbym i dawał mu więcej czasu na boisku. Mało grał,a miał fajne momenty w tym sezonie(mp. w Bydgoszczy czy ze Śląskiem na jesieni). Dudka niech idzie wpizzdu. Mierny. Łukasz powinien zostać. Póki nie przyszedł Semir i zajął jego pozycję to bardzo fajnie grał.
Odpowiedz cytując