Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9585
Stary 09.06.2015, 14:39
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Gaszynski niewiele sie pomylil bo gdyby nie te 5-6 goli które dalismy sobie wstrzelić w ostatnich 5 minutach meczów, to bylibyśmy na podium.
A co do pucharow to w styczniu chyba bylo mówione ze budżet nie zawiera przychodów z udziału w pucharach albo to bylo rok temu
Poza tym za udział w pierwszych rundach dostaje sie kasy tyle ze co najwyzej starcza na pkrycie wydatki w na podróż, które jednorazowo wynoszą min. z 200tys wiec to 50 tys euro za rundę to cienizna
5-6 goli to niewiele?
Regularne obniżanie poziomu sportowego musi czymś zaprocentować. Gdyby tak nie było to Barcelona i Real grałyby chłopakami z podwórka i zdobywali tytuły, a nie wydawali grube dziesiątki milionów euro na zawodnika... Gdzies jest zawsze moment po którym krzywa zaczyna opadać. Mnie nie boli odejście Dudki czy Stjepanovica-da się ich zastąpić, ale boli mnie, że brak jest jakiegoś sensownego planu. Bo jaki to jest plan, że pozbędziemy się zawodków bo chcieli za dużo i walczymy o puchgary i zapełniamy stadion?
Takim planem mogłoby być np. powiedzenie że zostawiamy trzon czyli Brozka, Głowę, Stilica, a wokól nich budujemy drużynę z młodych albo budujemy drużynę z zawodników lokalnych.
A u nas nie ma nic sensownego łącznie z loasami trenera ! .... wie czy on będzie czy nie tym trenerem. Nie wiemy ilu bedzie mial zawodników, bo mamy ich 14 na tą chwilę. A potem się dziwicie ze tracimy gole w koncówce jak ten sam skład gra cały czas.
Piszecie o spłacie długów. Żeby spłacić 130 mln to przez dziesięc lat przychody musiały być więszeo 2-3 razy tyle, akoszta działaności takie jak teraz. NIEREALNE.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 09.06.2015 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując