5-6 goli to niewiele

?

Regularne obniżanie poziomu sportowego musi czymś zaprocentować. Gdyby tak nie było to Barcelona i Real grałyby chłopakami z podwórka i zdobywali tytuły, a nie wydawali grube dziesiątki milionów euro na zawodnika... Gdzies jest zawsze moment po którym krzywa zaczyna opadać. Mnie nie boli odejście Dudki czy Stjepanovica-da się ich zastąpić, ale boli mnie, że brak jest jakiegoś sensownego planu. Bo jaki to jest plan, że pozbędziemy się zawodków bo chcieli za dużo i walczymy o puchgary i zapełniamy stadion?
Takim planem mogłoby być np. powiedzenie że zostawiamy trzon czyli Brozka, Głowę, Stilica, a wokól nich budujemy drużynę z młodych albo budujemy drużynę z zawodników lokalnych.
A u nas nie ma nic sensownego łącznie z loasami trenera ! .... wie czy on będzie czy nie tym trenerem. Nie wiemy ilu bedzie mial zawodników, bo mamy ich 14 na tą chwilę. A potem się dziwicie ze tracimy gole w koncówce jak ten sam skład gra cały czas.
Piszecie o spłacie długów. Żeby spłacić 130 mln to przez dziesięc lat przychody musiały być więszeo 2-3 razy tyle, akoszta działaności takie jak teraz. NIEREALNE.