crazykaro napisał(a):

A co do pucharow to w styczniu chyba bylo mówione ze budżet nie zawiera przychodów z udziału w pucharach albo to bylo rok temu
|
Prezes, w którymś wywiadzie mówił, że budżet przygotowywany na sezon 2015/16
nie uwzględnia przychodów z europejskich pucharów.