Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9576
Stary 09.06.2015, 12:15
Problem z Cupialem jest taki ze powinien sie w końcu na cos zdecydować. Albo w prawo albo w lewo. Musi sie zaangazowac albo odpuścić a nie ingerować co pewien czas i podejmować decyzje jak mu sie podoba. Przez takie właśnie decyzje nie mamy sponsora od 5 lat gdy nawet najslabsze zespoly maja po kilku sponsorów.
Co chwila obrywa sie prezesom do kibicow a tak naprawde nad nimi stoi zarząd z Kapka na czele a jeszcze wyżej Cupial. I nawet najlepszy prezes sie nie sprawdzi jezeli nie pozwala sie mu działać niezależnie. Ostatnio niezależnie dzialali w klubie Holendrzy i zostawili taki burdel po sobie ze caly czas trzeba sie wygrzebywać spod kolejnych trupów wypadających z szafy. Po tym eksperymencie Cupial juz nikomu nie pozwala działać autonomicznie wiec wszelkie pretensje nie powinny być kierowane do Bednarza czy Gaszysnkiego a do Cupiala ze swoim przybocznym Kapką
Odpowiedz cytując