Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10396
Stary 09.06.2015, 11:42
Oj, tam jebnięty od razu. Zwyczajnie głupi. Pewnie znowu nie zrozumiał i się zagotował, a Gaszyński powiedział prawdę - jeśli Smuda będzie chciał, to rozwiążą umowę od ręki i nie trzeba będzie mu już płacić. A że on tego chciał nie będzie, to było jasne od początku.

"Dobry prawnik", którego Wisła zwolniła, to rozumiem, że chodzi o Bednarza, który nigdy sprawy nie wygrał?

I na koniec - ze Smudą było światowo.

Ale tak to jest jak się nie ma za grosz dystansu i nie umie się spojrzeć na samego siebie krytycznie.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 09.06.2015 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując