https://twitter.com/forumwisla_pl/st...10725106270208
Nie ma sensu trzymać takiego chłopa. Być może to co mówi w wywiadach to zwykła ściema.
To samo było z Lechem.
Plus z tego co mówią, Stilic raczej do Lecha nie trafi. W Poznaniu został po meczu, stamtąd leci do Bośni.