Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22425
Stary 09.06.2015, 10:30
https://twitter.com/forumwisla_pl/st...10725106270208
Nie ma sensu trzymać takiego chłopa. Być może to co mówi w wywiadach to zwykła ściema.
To samo było z Lechem.


Plus z tego co mówią, Stilic raczej do Lecha nie trafi. W Poznaniu został po meczu, stamtąd leci do Bośni.
Odpowiedz cytując