Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
70251
09.06.2015, 07:56
Malo istotne z kim podpisze ale pewne jest to, ze u nas juz nie zagra. Wszystko wskazuje rowniez na to, ze nie pogra u nas Stepinski co akurat jest plusem.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori