Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70251
Stary 09.06.2015, 07:56
Malo istotne z kim podpisze ale pewne jest to, ze u nas juz nie zagra. Wszystko wskazuje rowniez na to, ze nie pogra u nas Stepinski co akurat jest plusem.
Odpowiedz cytując