dynek.pl napisał(a):

Haha ale się napisałeś, a myślisz, że dlaczego Stilić był w Poznaniu w niedzielę i materiał z nim tam nagrywali ?
Podpowiem Ci, że byli też tam wtedy nasi inni piłkarze i trener Moskal też (myślisz, że zastąpi Skorżę czy będzie jego asystentem ?)
|
czytania ze zrozumieniem ucza we wczesnej podstawowce, wiec nie obwiniaj mnie o swoje braki , przeczytaj kilkanascie razy moj post , moze wkoncu zaskoczy ....jesli rzeczywiscie przejdzie , ( najprawdopodobniej) - to chyba najtrudniejsze slowa