|
No, na profilu Stnonogi ładna jazda....
Aż załuję, że nie mam czasu by to wszystko poczytać.... no ale pokazuje to wszystko, że "Masa" miał racje....
Oni byli przy nich "mafią trzepakową"...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 09.06.2015 o godz. 06:25.
|