63.5 Kg napisał(a):

|
Klub chce skorzystać z opcji przedluzenia kontraktu ale na trochę innych warunkach ...czyt. obniżeniu wyplaty...
|
Prawdopodobnie masz rację, ale możliwe jest też, że chcą przedłużyć na dłuższy okres, żeby nie odwalić kolejnego Stilicia tylko go sprzedać w przyszłości z zyskiem. Czas pokaże.
Stilicia mi szkoda, ale jak przypomne sobie jego formę w rundzie finałowej to jakoś mi tak zdecydowanie mniej smutno. On tak samo psychicznie słaby jak Brozio. Albo i bardziej.
Ostoję bardzo szanowałem i uważałem, że był trochę niedoceniany przez kibiców. Mimo wszystko zaawansowany wiek, do tego przewlekła kontuzja. A to jedynie solidny ligowiec. W tym momencie można wyciągnąć lepszych graczy z kartą na ręką. Może nie gwarantujących wyższą jakość od kopa, ale na pewno bardziej perspektywicznych.
Garguła po drugiej stronie rzeki od dłuższego czasu. No i te zarzuty korupcyjne. Tęsknić nie będę.