Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70249
Stary 09.06.2015, 00:55
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Klub chce skorzystać z opcji przedluzenia kontraktu ale na trochę innych warunkach ...czyt. obniżeniu wyplaty...
Prawdopodobnie masz rację, ale możliwe jest też, że chcą przedłużyć na dłuższy okres, żeby nie odwalić kolejnego Stilicia tylko go sprzedać w przyszłości z zyskiem. Czas pokaże.

Stilicia mi szkoda, ale jak przypomne sobie jego formę w rundzie finałowej to jakoś mi tak zdecydowanie mniej smutno. On tak samo psychicznie słaby jak Brozio. Albo i bardziej.
Ostoję bardzo szanowałem i uważałem, że był trochę niedoceniany przez kibiców. Mimo wszystko zaawansowany wiek, do tego przewlekła kontuzja. A to jedynie solidny ligowiec. W tym momencie można wyciągnąć lepszych graczy z kartą na ręką. Może nie gwarantujących wyższą jakość od kopa, ale na pewno bardziej perspektywicznych.
Garguła po drugiej stronie rzeki od dłuższego czasu. No i te zarzuty korupcyjne. Tęsknić nie będę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.06.2015 o godz. 01:01.
Odpowiedz cytując