Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17376
Stary 08.06.2015, 22:25
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Carlos do wzięcia za darmo. Coś umie, skoro grał w koronie to kasy też pewnie ogromnej nie oczekuje...
Gdzieś mi mignęło, że zarabiał tam 20 tysięcy. A Kapo niecałe 30. Ale mogę się mylić.

E: o, już mam, w "PS": " Nowe gwiazdy zespołu zgodziły się grać za stosunkowo małe pieniądze: Luis Carlos za 20 tys. zł, a Olivier Kapo za 24 tys. zł.Obaj podpisali kontrakty tylko dlatego, że namówił ich Tarasiewicz."
Odpowiedz cytując