ciekawi mnie co miał na myśli nasz Prezes mówiąc na konferencji że plan jest taki by od nowej rundy mieć w składzie 19 profesjonalnych zawodników a resztę dobić młodzieżą. Bo nie wiem czy taki Kuczak/Witek/Żemło/Bieszczad/Lucas są liczeni jako ci zawodnicy z grupy pierwszej czy jako młodzież? bo jeśli tak to nie ma co się napalać na jakiekolwiek transfery
