Wyświetl pojedynczy post
loory
Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70248
Stary 08.06.2015, 20:41
ciekawi mnie co miał na myśli nasz Prezes mówiąc na konferencji że plan jest taki by od nowej rundy mieć w składzie 19 profesjonalnych zawodników a resztę dobić młodzieżą. Bo nie wiem czy taki Kuczak/Witek/Żemło/Bieszczad/Lucas są liczeni jako ci zawodnicy z grupy pierwszej czy jako młodzież? bo jeśli tak to nie ma co się napalać na jakiekolwiek transfery
Here's the thing that makes life so interesting
the theory of evolution claims only the strong shall survive
maybe so, maybe so but the theory of competition says
just because they are the strong doesn't mean they can't get their asses kicked that's right
Odpowiedz cytując