Kocur napisał(a):

Ale za co gratulować i komu i po co?
Zdobyli mistrza i koniec. To tak jak w temacie, który wisiał przez chwilę - to tak jakby się cieszyć że się ma raka płuc zamiast raka krtani.
....a żeby kibice Wisły gratulowali i to jeszcze Amice ...
|
dlatego przeżywam szok , warszawka prowokuje z gratulacjami dla amici , a niektórzy Wiślacy to aprobują ii potwierdzają
