Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 08.06.2015, 19:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale za co gratulować i komu i po co?

Zdobyli mistrza i koniec. To tak jak w temacie, który wisiał przez chwilę - to tak jakby się cieszyć że się ma raka płuc zamiast raka krtani.
....a żeby kibice Wisły gratulowali i to jeszcze Amice ...
dlatego przeżywam szok , warszawka prowokuje z gratulacjami dla amici , a niektórzy Wiślacy to aprobują ii potwierdzają
Odpowiedz cytując