|
Ale za co gratulować i komu i po co?
Zdobyli mistrza i koniec. To tak jak w temacie, który wisiał przez chwilę - to tak jakby się cieszyć że się ma raka płuc zamiast raka krtani.
....a żeby kibice Wisły gratulowali i to jeszcze Amice ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|