Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 08.06.2015, 19:47
Ale za co gratulować i komu i po co?

Zdobyli mistrza i koniec. To tak jak w temacie, który wisiał przez chwilę - to tak jakby się cieszyć że się ma raka płuc zamiast raka krtani.
....a żeby kibice Wisły gratulowali i to jeszcze Amice ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując