Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 08.06.2015, 19:36
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Moskal, Moskalem, ale kiedyś mieliśmy trenerski skarb, który był wart więcej niż cała drużyna Wisły, a oddaliśmy go będąc na 1 miejscu w lidze. Kibice zapamiętali go z "Nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić kibiców" (a co k... miał powiedzieć, gdy jego piłkarze grali jak amatorzy?) lekceważąco nazywając go Maciusiem. Dziś taki Maciuś świętuje mistrzostwo, a Wisła jest w d....
Chyba tylko internetowe trolle mogą tak Skorże nazywać. Szacun dla Maćka za dwa świetne sezony, ale trzeba przyznać, że miał wykonawców - Baszczyński, młodzy Głowa, Sobol, Zieńczuk, młodszy Brożek, Boguski przed kontuzją. Choć to w dużej mierze zasługa Skorży, że za jego kadencji Zieńczuk i Brożek (a nawet jego brat bliźniak) osiągnęli życiową formę., to jednak nie sądze, by z obecnym składem osiągał dużo lepsze wyniki niż Moskal, czy Smuda.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,