Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70245
Stary 08.06.2015, 19:21
Murzyn124 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebujemy:
-Obrońce
-2 ofensywnych pomocników(np Majewski/Starzyński/Melikson)
-Braci Maków (za pół roku kończy im się kontrakt ,kibicują Wiśle ,więc pewnie nie było by to dużym problemem jak nie teraz to w zimę)
-Defensywnego pomocnika (np Drygas/Chrapek)
-Napastnika z prawdziwego zdarzenia (np Wilczek/Pawłowski z Jagieloni/Piech/Kuświk)
... i powinno być OK w przyszłym sezonie.
fajne wyliczenia
ale jak to mówił Tischner to w tym poście Twoim jest prawda tysch prowda i gównoprowda
bo prawdą jest że potrzebujemy iluś tam kopaczy
tysz prowda jest że Maki niby nam kibicują
ale gównoprawda to te Wilczki, Pawłowskie i inne
zwłąszcza że Pawłowski zerwał więzadła...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując