Murzyn124 napisał(a):

Potrzebujemy:
-Obrońce
-2 ofensywnych pomocników(np Majewski/Starzyński/Melikson)
-Braci Maków (za pół roku kończy im się kontrakt ,kibicują Wiśle ,więc pewnie nie było by to dużym problemem jak nie teraz to w zimę)
-Defensywnego pomocnika (np Drygas/Chrapek)
-Napastnika z prawdziwego zdarzenia (np Wilczek/Pawłowski z Jagieloni/Piech/Kuświk)
... i powinno być OK w przyszłym sezonie.
|
fajne wyliczenia
ale jak to mówił Tischner to w tym poście Twoim jest prawda tysch prowda i gównoprowda
bo prawdą jest że potrzebujemy iluś tam kopaczy
tysz prowda jest że Maki niby nam kibicują
ale gównoprawda to te Wilczki, Pawłowskie i inne
zwłąszcza że Pawłowski zerwał więzadła...