Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70240
Stary 08.06.2015, 18:56
Murzyn124 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebujemy:
-Obrońce
-2 ofensywnych pomocników(np Majewski/Starzyński/Melikson)
-Braci Maków (za pół roku kończy im się kontrakt ,kibicują Wiśle ,więc pewnie nie było by to dużym problemem jak nie teraz to w zimę)
-Defensywnego pomocnika (np Drygas/Chrapek)
-Napastnika z prawdziwego zdarzenia (np Wilczek/Pawłowski z Jagieloni/Piech/Kuświk)
... i powinno być OK w przyszłym sezonie.
Tak.
Nikt z tej 3 nie przyjdzie(Majewski nikla szansa)
Bracia Mak to nie jedyni kibice Wisły ale i tak nie przyjdą
Drygas nie przyjdzie(Chrapek -cos tam jest)
Wilczek,Pawlowski,Kuswik nie przyjdą zapewne Pech tez...

Czyli wg. moich wyliczen zostaliśmy z tym z czym zaczelismy...
Odpowiedz cytując