iiYama napisał(a):

|
Jeśli Ostoja pójdzie do Ruchu to będą ładne jajca. Będzie można wysnuć wniosek że Chorzowian stać na wyższe tygodniówki niż nas...
|
tak myślisz?
Ja uważam ze Ostoją będąc swiadomych swych umiejetności po prostu obniżył wymagania, a my nie damy mu tyle ile chce poniewaz jest za słaby na Wisłe.
A na Ruch? pewnie moze byc, w koncu tam w srodku stuletni Surma.