Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70238
Stary 08.06.2015, 18:51
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Ostoja pójdzie do Ruchu to będą ładne jajca. Będzie można wysnuć wniosek że Chorzowian stać na wyższe tygodniówki niż nas...
tak myślisz?
Ja uważam ze Ostoją będąc swiadomych swych umiejetności po prostu obniżył wymagania, a my nie damy mu tyle ile chce poniewaz jest za słaby na Wisłe.
A na Ruch? pewnie moze byc, w koncu tam w srodku stuletni Surma.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując