filemon napisał(a):

"Maciej Wąsowski @Maciej_Wasowski
Pierwszy letni transfer @Jagiellonia1920. Król strzelców II ligi Łukasz Sekulski trafi do Białegostoku."
Klauzula odstępnego... 30 tysięcy złotych.
|
Czyli prawdopodobnie nie dogadali się tak jak się to mówiło z Kuświkiem..
W ogóle jeśli spojrzeć na pozycję napastników jest ciekawie. Piątkowski, Kuświk, Paixao..
A do tego Robak (ponoć zakotwiczy w Poznaniu) Piech, Sekulski, Goncerz...
Piłkarze, których można wyjąć za free za kasę z której zszedł Guła i Stilic:
Starzyński, Podgórski, Babiarz, Możdzeń, Grzelczak od grudnia oba Maki, Zbozień.
Naprawdę jest w czym wybierać i jak sądze za wcale nieogromne kwoty.