Temat
:
Podsumowanie sezonu 2014/15 w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
28
08.06.2015, 17:47
Najlepszy mecz: Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków.
Najgorszy mecz: Cracovia 1-0 Wisła.
Plus sezonu: pozbycie się Bednarza; Arek Głowacki, Łukasz Burliga.
Minus sezonu: fatalna polityka transferowa (oddanie kolejnych zawodników za darmo)
wolfu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfu
Znajdź inne posty napisane przez wolfu