Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.06.2015, 17:47
Najlepszy mecz: Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków.

Najgorszy mecz: Cracovia 1-0 Wisła.

Plus sezonu: pozbycie się Bednarza; Arek Głowacki, Łukasz Burliga.

Minus sezonu: fatalna polityka transferowa (oddanie kolejnych zawodników za darmo)
Odpowiedz cytując