Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.06.2015, 17:47
Najlepszy mecz : nie było
Najgorszy mecz : każdy przegrany w końcówce. Derby na Makkabi to już była kpina.
Plus sezonu : hmm.....Plusem jest to że nie upadliśmy. Wygrana z Bednarzem i powrót kibicow na trybuny
Minus sezonu : postawa kibicow,prezesa, sponsora, piłkarzy, miasta, państwa itd. Sezon chuja warty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując