|
Najlepszy mecz : nie było
Najgorszy mecz : każdy przegrany w końcówce. Derby na Makkabi to już była kpina.
Plus sezonu : hmm.....Plusem jest to że nie upadliśmy. Wygrana z Bednarzem i powrót kibicow na trybuny
Minus sezonu : postawa kibicow,prezesa, sponsora, piłkarzy, miasta, państwa itd. Sezon chuja warty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|