Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 08.06.2015, 17:42
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Ja mimo, że Lecha nie lubię to mu gratuluję. Gratuluję Maćkowi Skorży, gratuluję piłkarzom i kibicom. Byli najlepsi, więc mają mistrza. Kerim1906 nie rób z siebie zapyziałego i zacietrzewionego kibica. Amica ma mistrza, gratulacje i na tym poprzestańmy. Bez zbędnych napinek. Od tego jest przyszły sezon, żeby grać tak, by Amica mistrza nie zdobyła
Ty też nie rozumiesz ? jako kibic Wisły możesz gratulować komu chcesz , napiętnować piłkarzy Wisły za gre czy olewanie gry , ale nie wierze że możesz dopuszczać żeby jakieś warszawskie anonimy obrażały piłkarzy Wisły bredząc coś o czyimś głosie, to szmaciarstwo i ja to artykułuje, nie pozwolę na obrażanie naszych piłkarzy na tym forum, na koniec , ciesze się że warszawka dała d..y chociaż im się"należało mistrzostwo", to boli ich najbardziej , amice nie gratuluje bo nie czuje takiej potrzeby , mogę ? , mogę
Odpowiedz cytując