Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.06.2015, 17:38
Najlepszy mecz: Lech -Wisłą 2:3
Najgorszy mecz: Wisła - Legia 0:3, Cracovia - Wisła 1:0
Plus sezonu: w zasadzie nie widzę żadnego(takiego prawdziwego) od kilku
Minus sezonu: Zwolnienie Smudy(po to,zeby płacić dwa kontrakty?),Zatrudnienie Moskala(żadna lepsza opcja),postawa piłkarzy(przez nich te wszystkie roszady),frekwencja z tego wynikająca.
Dodałbym jeszcze rozczarowanie:Cupiał i póki co Gaszyński,postawa C
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując