|
Najlepszy mecz: Lech -Wisłą 2:3
Najgorszy mecz: Wisła - Legia 0:3, Cracovia - Wisła 1:0
Plus sezonu: w zasadzie nie widzę żadnego(takiego prawdziwego) od kilku
Minus sezonu: Zwolnienie Smudy(po to,zeby płacić dwa kontrakty?),Zatrudnienie Moskala(żadna lepsza opcja),postawa piłkarzy(przez nich te wszystkie roszady),frekwencja z tego wynikająca.
Dodałbym jeszcze rozczarowanie:Cupiał i póki co Gaszyński,postawa C
|