Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 08.06.2015, 17:12
Niektórzy z was opowiadają tu historie o przytłoczonych zawodnikach i zdemobilizowanych brakiem wpływów na konta... hm. Co do polskiej ligi to bardzo ciekawa teoria. Ale nie szukając bardzo daleko..
Ruch Chorzów. 2 i 3 sezony temu bili się o puchary (z sukcesem) a z tego co się orientuję sytuację finansową mieli jeszcze gorszą niż my. I również pensji nie otrzymywali. ale grali.

Ileż kibice mogą coś takiego oglądać ? brak zaangażowania, walki. przede wszystkim chęci..
oba mecze ze wks przejdą do historii jako najbardziej przespacerowane odpuszczone spotkania.

a co do klubu - przydałby się prawdziwy trener, ale co ważniejsze trzeba scouting dyscyplinarnie wy....*** ( o ile istnieje poza teorią) i zatrudnić ludzi, którzy faktycznie potrafią szukać.