Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.06.2015, 16:58
najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Górnik - Wisła 0:5, Amika-Wisła 2:3 (tylko I połowa)
najgorszy mecz: derby u sąsiadki, 0:1 z Lechią i oba mecze po 0:1 ze Śląskiem,
Plus sezonu: wyrzucenie Jacka B.
Minus sezonu: piłkarze, którzy w końcówkach meczów Legia, Jagiellonia 2x, Pogoń i Lechia tracą punkty (w sumie w przeliczeniu na punkty w końcowej tabeli dałoby to 9 pkt więcej dałyby upragnione puchary,

Ogólnie w tym sezonie liga była na dramatycznie niskim poziomie, a Wisła zakończyła swoją grę o "coś" w meczu z Jagiellonią przegrywając wygrany mecz...... Ostatnie 3 mecze właściwie mogliby nie wychodzić na boisko albo zagrać juniorami - efekt punktowy drastycznie by się nie różnił
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując