filemon napisał(a):

"Maciej Wąsowski @Maciej_Wasowski
Pierwszy letni transfer @Jagiellonia1920. Król strzelców II ligi Łukasz Sekulski trafi do Białegostoku."
Klauzula odstępnego... 30 tysięcy złotych.
|
Coraz częściej mam wrażenie, że to lub inne fora przeglądają skauci wszystkich klubów, oprócz Wisły.
A tak poważnie, to po co zapłacić 30 tys. za napastnika, lepiej poczekać aż Norymberga stwierdzi, że nie chce "wiecznego talentu" Stępińskiego i zebrać kolejny "zagraniczny" odpad. Kolejne roczne wypożyczenie, po czym chłopak będzie grał znowu po 20 minut lub po jednym meczu w wyjściowym składzie znów posiedzi na ławce.