|
Tylko że Cupiał rocznie musi przekazywać 5 mln zł z tego tytułu bez żadnych prowizji dla Ufa w przypadku innego sponsora Ufa bierze ok 20% od kontraktu. Więc Boguś woli zareklamować swój biznes niż dostać jakieś marne pieniądze od innych, choć mogli by TF przerzucić na tył koszulek a na przód dać kogoś za te 2-3 mln jeśli nie mogą znaleźć nikogo za 5 mln.
|