Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70229
Stary 08.06.2015, 15:34
dajcie ludzie spokój z Wilkami, co to za typ który wypiął się na Wisłe, a obecnie także by nie dostawał pensji na czas

z T-ME jest do wyciągnięcia kilku ciekawych grajków, wiele by nie zarabiali, a poziom prezentują solidny. Obecna Wisła powinna być narazie budowana na solidnych zawjeśli już szukacie wzmocnień to:
Vlastimir Jovanovic z Korony na środek
Ivan Majewskij z Zawiszy na środek
Alvarinho z Zawiszy na skrzydło
Mica z Zawiszy na ofensywnego pomocnika

uzupełnień:
Josip Barisic z Zawiszy na atak

reszta naszego szrotu wywalić, dobrze że odchodzi Garguła i Stjepanović, to samo życzę Dudce, Buchalikowi
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując