|
dajcie ludzie spokój z Wilkami, co to za typ który wypiął się na Wisłe, a obecnie także by nie dostawał pensji na czas
z T-ME jest do wyciągnięcia kilku ciekawych grajków, wiele by nie zarabiali, a poziom prezentują solidny. Obecna Wisła powinna być narazie budowana na solidnych zawjeśli już szukacie wzmocnień to:
Vlastimir Jovanovic z Korony na środek
Ivan Majewskij z Zawiszy na środek
Alvarinho z Zawiszy na skrzydło
Mica z Zawiszy na ofensywnego pomocnika
uzupełnień:
Josip Barisic z Zawiszy na atak
reszta naszego szrotu wywalić, dobrze że odchodzi Garguła i Stjepanović, to samo życzę Dudce, Buchalikowi
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|