Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 08.06.2015, 14:47
0 22 prowokujesz , dobrze o tym wiesz , wklejaj życzenia dla amici na swojej stronce ,tutaj nikt im nie gratuluje , co nie znaczy, że dobrze się nie stało
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 08.06.2015 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując