Manhunt napisał(a):

A no bo przecież znalezienie sponsora to jeden telefon dosłownie 5 minut 
Mi to się wydaje,że sponor by już dawno był,ale kwota jaką Wisła chce dostać jest zbyt wysoka bo jak inaczej to można wytłumaczyć skoro nawet taki Ruch kogoś znalazł.
|
Wiesz jak to możliwe? Tam widocznie pracują odpowiedni ludzie, a u nas .... Sam sobie dopowiedz.