Temat
:
Podsumowanie sezonu 2014/15 w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
24
08.06.2015, 11:42
Najlepszy mecz: Pogoń-Wisła 0:3
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0
Plus sezonu: wygrane wiosenne Derby, pozbycie się Smudy i Bednarza
Minus sezonu: przegrane jesienne derby, postawa druzyny w rundzie mistrzowskiej
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23