Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22411
Stary 08.06.2015, 11:40
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
O ile pamiętam, a są tutaj kompetentniejsi w dziedzinie i mnie poprawią, to on się u nas też wyróżniał, ale miał parcie na wyjazd i skończył w Primaverze któregoś średniego klubu.
Potem w Lechii też chyba rok przesiedział na ławce albo trybunach.
U nas zagrał 5 spotkań w MESie, strzelił 5 bramek i pojechał podbijać primaverę (widziałem go w meczu z Polonią i Górnikiem)
Fakt miał parcie na wyjazd, tyle tylko że nikt nawet nie zamierzał z nim rozmawiać, bo z chwilą kiedy powiedział że chce jechać postawili na nim krzyżyk
gość był po kontuzji więzadeł, jest naszym wychowankiem (choć przeszedł też przez Hutnika i Garbarnię) ale mnie jest szkoda że odpuszczają takich chłopaków ...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując