!!IRIVER!! "Żeby ....y z Warszawy nie jebaly po nas jak po Górniku. Dobrze ze zagrali i zwłaszcza Bałkaniarze, zaprezentowali sie przyzwoicie"
jakbym był kibicem żaboli to bym to olał , pamiętam jak dzisjaj ostatni mecz sezonu gdzie Państwowy przekręt z KGMH zdobywał "tytuł " w stolycy , a warszawka nadstawiała tyłeczek aż miło , obejrzyjcie sytuacje , żenada do kwadratu , a teraz mają czelność kogoś pouczać