|
Najlepszy mecz: Legia-Wisła 2-2, Lech-Wisła 2-3
Najgorszy mecz: Bełchatów-Wisła 3-1. Wisła-Zawisza 0-1
Plus sezonu: Arkadiusz Głowacki za nieustępliwość i profesjonalizm
Minus sezonu: Cupiał i cały jego pomysł (albo kompletny jego brak!) na Wisłę;amatorszczyzna na poziomie marketingu
|