Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
4184
08.06.2015, 10:24
hubert.fan
napisał(a):
Prezes Gaszyński dzisiaj: Sezon rozpoczniemy z Tele-foniką na koszulkach.
Czyli bez zmian, sponsora jak nie było tak nie ma
I powiedział jeszcze coś w stylu: "Postaramy się go znaleźć do końca roku kalendarzowego"...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer