Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.06.2015, 09:26
Najlepszy mecz: 2:2 z Legią, 4:1 z Górnikiem
Najgorszy mecz: 3:1 z Bełchatowem
Plus sezonu: przebudzenie skrzydeł, trochę "krakowskiej" piłki, forma Głowackiego
Minus sezonu: frajerstwo w rundzie finałowej, brak sponsorów, akcje zachęcające do przyjścia na mecz
Odpowiedz cytując