|
Najlepszy mecz: 2:2 z Legią, 4:1 z Górnikiem
Najgorszy mecz: 3:1 z Bełchatowem
Plus sezonu: przebudzenie skrzydeł, trochę "krakowskiej" piłki, forma Głowackiego
Minus sezonu: frajerstwo w rundzie finałowej, brak sponsorów, akcje zachęcające do przyjścia na mecz
|