Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70209
Stary 08.06.2015, 09:26
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Cywka/Majewski/Chrapek na środku + Guerrier i Sarki w formie na skrzydłach - nie wyglądałoby to tak tragicznie.
Może i nie tragicznie, ale... Niestety to jest tylko 3 zawodników do środka pola, a potrzeba przynajmniej 6-7 żeby to miało sens.
Szczerzę liczę że puszczając całą środkową pomoc po właśnie zakończonym sezonie, zarząd ma plan na zastąpienie ich niegorszymi zawodnikami.

Liczę też że szanse będą dostawali (już nie tacy) młodzi zawodnicy jak Lech, Buras, Zając.
Może i umiejętności pozostawiają jeszcze wiele do życzenia ale wolą walki w tej lidze można ugrać więcej niż umiejętnościami.

Trzeba myśleć pozytywnie i, co najważniejsze, być z Wisłą!

Odpowiedz cytując