Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70208
Stary 08.06.2015, 09:24
Pole to ma rolnik Wisła to ma długi u Cupiała .Jak to jest ze niektórym z was poglądy zmieniają się w zależności od sytuacji WSTYD WSTYD .Przypomnę jak funkcjonowała Wisła ................sprzedaje się zawodnika za milion pieniądze trafiają na spłatę długo z tych pieniędzy 30 procent zostaje pożyczone zpowrotem Wiśle oczywiście na 30 procent rocznie . Ten temat nazywa się ( polityka transferowa Wisły ) tak ona wygląda. 10 lat minęło jak kolegi ojciec stary kibic Wisły powiedział mi Cupiała z tego klubu trzeba będzie wywieść na tace ,a taczkę po nim umyć ,zastanawiałem się co ten gość PIEPRZY .
Odpowiedz cytując