Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22410
Stary 08.06.2015, 09:10
mee napisał(a):Wyświetl post
Napisałem jak przyszedł, powtórzę jak odchodzi: Stilić gra jak zajebisty oldboy na orliku: technika i przegląd ok, zero obrony, zero biegania, przy twardszym przeciwniku znika. Jak widać w naszej lidze taki gość może mieć status gwiazdy.
Ten zajebisty oldboy ma 9 bramek i 13 asyst. Jak dla mnie Wisła może grac samymi takimi oldboyami
Odpowiedz cytując