mee napisał(a):

|
Napisałem jak przyszedł, powtórzę jak odchodzi: Stilić gra jak zajebisty oldboy na orliku: technika i przegląd ok, zero obrony, zero biegania, przy twardszym przeciwniku znika. Jak widać w naszej lidze taki gość może mieć status gwiazdy.
|
Ten zajebisty oldboy ma 9 bramek i 13 asyst. Jak dla mnie Wisła może grac samymi takimi oldboyami