|
Najlepszy mecz: Górnik - Wisła 0:5 Pogoń - Wisła 0:3 Lech - Wisła 2:3
Najgorszy mecz: jesienne Derby, Wisła - Legia 0:3 Wisła - Śląsk 0:1
Plus sezonu: Bramka Barrientosa na Lechii, Lider przez dwie kolejki, przebudzenie Donalda i Manu
Minus sezonu: Przegrane Derby, fatalna wiosna, przestoje Stilica
|