Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22407
Stary 08.06.2015, 08:00
A mi szkoda tylko Ostoji no ale jak Dudka zostanie to nie bedziemy sie meczyc z samym Uryga chociaz moim zdaniem macedonczyk w srodku pola dawał wiekszy spokoj. W ostatecznosci do tyłu cofniety zostanie Boguski ale jego jako rozgrywajacego zawodnika tym bardziej nie widze.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 08.06.2015 o godz. 08:05.
Odpowiedz cytując