Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KondZIk
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
70203
08.06.2015, 07:52
Witam,
A wiadomo coś więcej o Majewskim? Bo ostatnie doniesienia są z końca maja i było o ustalonych warunkach itd. Ciekawe czy jest szansa na dwójkę Majewski _ Cywka. Byłbym za.
KondZIk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KondZIk
Znajdź inne posty napisane przez KondZIk