|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
|
krzaq12 napisał(a): 
Powiedzmy sobie szczerze, że odchodzi 4 ludzi ze środka pola (Dudka, Ostoja, Stilic i Guła) muszą mieć kogoś nagranego skoro hurtem pozbywają się tylu gości, bo nie wierze że Gaszyński jest naiwny. Choć jak na razie jego rządy są przeciętne.
|
Żebyś się nie zdziwił...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|