krzaq12 napisał(a):

Powiedzmy sobie szczerze, że odchodzi 4 ludzi ze środka pola (Dudka, Ostoja, Stilic i Guła) muszą mieć kogoś nagranego skoro hurtem pozbywają się tylu gości, bo nie wierze że Gaszyński jest naiwny. Choć jak na razie jego rządy są przeciętne.
|
Rządy są takie na jakie pozwala kasa,a tą trzyma właściciel. Nie zapominajmy o tym.