|
Najlepszy mecz: Zawisza-Wisła(2:4)...cóż za słodka zemsta za wtopę w 2013,Górnik-Wisła(0:5),Wisła-Górnik(4:1). Górnik przez ponad 2 sezony lał nas notorycznie,także jest się z czego cieszyć.
Najgorszy mecz: Wisła-Legia(0:3)...taka pompa była,a wyszło jak wyszło,no i sędziowie dopomogli.,Wisła-Zawisza(0:1), Jagiellonia-Wisła(2:1)
Plus sezonu: Klepa zakończona piętką Barrientosa,Guerrier: Przebudzenie,ładniutkie bramki w Derbach
Minus sezonu:FRAJERSTWO w grupie mistrzowskiej.
Przyszłość rysuje się blado. Kasy z TF nie będzie bo ona sama ma kredyty do spłacenia. Banki nie pozwalają na szaleństwa. Problem ze znalezieniem sponsora jest jakimś kuriozum. Oby w tym temacie coś ruszyło. Sportowo....co tu komentować. Posucha. Póki w Polsce nie powstanie kompleksowy system szkolenia młodzieży,póki kluby nie zostaną zobligowane do profesjonalnego prowadzenia akademii(teraz to mydlenie oczu pod licencje) dopóty krajową piłkę będzie można opisać "ch**,dupa i kamieni kupa". Wisełkę czekają lata smęcenia się po tabeli bez realnego celu. Od wielkiego dzwonu wbije się komuś 4,5 bramek. Kibice się ucieszą przez chwilę,potem przyjdą gorsze dni. Czyli wszystko jak w ostatnich sezonach.
Generalnie naszym(kibiców) celem jest podtrzymywanie kroplówki, z której i tak już mocno wycieka. Kiedy nastąpi zgon?To już wola właściciela.
Ostatnio edytowane przez Babba : 07.06.2015 o godz. 23:50.
|